Rekomendacja rzemieślnika: Mi-Parti

Data: 10 września 2017
Kategorie: LARP, LARP: Publicystyka
Odsłony: 457
 Like

To pierwszy taki wpis na tej stronie, ale naprawdę warto. Za ten tekst nic, oczywiście, nie otrzymuję, nie jest w żaden sposób sponsorowany.

 

Drobna uwaga: wielu larpowców narzeka na rzemieślników reko. Najczęstsze powody to potworna nieterminowość (wszystkie rekoludki znają te teksty o piątym pogrzebie babci i trzecim prawie-śmiertelnym wypadku w tym miesiącu), trudność w kontakcie, w końcu zupełnie niezrozumienie potrzeb klienta, połączone często z lekceważącym się doń odnoszeniem. Sporo larpowców mocno się na tym sparzyło – serio mocno – i teraz podchodzą do takich rzemieślników albo z nieufnością, albo w ogóle. Zamiast rozpisywać się o tym dłużej, podam przykład całkowicie odwrotny: osoby, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Ewa Bryniarska, występuje na Facebooku jako Mi-Parti i robi tekstylia (larpowe i reko) na zamówienie. Robiła ciuchy dla mnie i dla kilkorga moich znajomych. O ile nie zawsze udawało się dokładnie dotrzymać terminu w nawale roboty w sezonie, o tyle nigdy nie doszło do zagrożenia samego terminu imprezy i każdy z nas był bardzo zadowolony z rezultatów.

 

Ewa robi rzeczy od zupełnie zwykłych po naprawdę luksusowe (zdjęcia z przykładami poniżej). Od niej mam chyba najlepszy reko-larpowy ciuch, jaki kiedykolwiek miałem, rekonstrukcję wamsu szermierczego z jeleniej skóry i jedwabiu z doczepianymi rękawami. Robi również zupełnie cudowne paski. Przede wszystkim jednak Ewa rozumie rynek larpowy (sama jeździ na larpy), potrafi pracować z klientem nad ostatecznym wyglądem zamówienia i nie próbuje ciągnąć go na siłę w stronę reko.

 

Ogółem polecam z całego serca.
Profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/mipartipl/

Komentuj przez Facebooka
Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.